Nara Fine Arts Studio Sabun Yapım Atölyesi

nara

Kendi sabununuzu kendiniz yapın! NARA FİNE ARTS STUDİO tarafından düzenlenen Sabun Yapım Atölyesi’ne katılarak sabun yapmanın inceliklerini öğrenebilir, kendinize ve sevdiklerinize hediye etmek için istediğiniz koku, renk ve şekilde sabunlar yapabilirsiniz.

Artık hazır sabun satın almak yerine kokularını, renklerini ve şekillerini kendiniz harmanlayacağınız sabunlar üretebilir ve böylece yeni bir hobi edinebilirsiniz!

Sabun Yapım Atölyesi’nde teorik anlatım ve pratik uygulamalara yer verilmektedir.

Atölye içeriği;
– Sabun eritimi
– Renklendirme
– Esans karışımı
– Kalıplara döküm tekniği
– İki kat renklendirme
– Puantiye tekniği

Sabun kursu fiyatları
Sabun kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek sabun kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Sabun kursunda neler öğreneceğim?
Sabun kursunda bu alanda uzmanlaşmanıza imkan tanıyan kapsamlı bir eğitim verilmektedir.

Başlangıç derslerinde temel sabun eritme, kullanılan malzemeler, renklendirme ve kokulara göre belirleme tekniklerinin öğretilmektedir. İlerleyen günlerde esanslar, kalıp kullanımı, kalıptan sabun çıkarma, kurutma ve sabun bakımının püf noktaları, gibi çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Kendi sabunlarınızı üreteceğiniz, sonrasında süsleyeceğiniz bu kursta vaktinizi eğlenerek geçirebileceksiniz. Hem el becerilerinizi geliştirebileceğiniz hem de sabun satışının püf noktalarını öğrenebileceğiniz sabun yapımı kursunda çalışmalarınıza ev ortamında da devam edebilirsiniz.

Sınıflar genellikle maksimum 5 kişiden oluşmaktadır.

Sabun kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa katılmak için belirlenen bir yaş sınırı yoktur. Malzemelerin hemen hemen hepsi kurs alacağınız yer tarafından karşılanmaktadır. Birbirinden renkli sabunların yapımına ilgi duyan, püf noktalarını merak eden herkes sabun kursuna katılabilmektedir.

Nara Fine Arts Studio Sabun Yapım Atölyesi ⇲ https://goo.gl/MJ29us

Yazı Tarihi 16.01.2018

(Visited 69 times, 1 visits today)

ilgili yazılar

Leave a Comment