Kağıt Sabun

kagit-sabun

Kağıt sabun insanların günlük kişisel temizliklerini bulundukları her ortamda sağlamak üzere geliştirilmiş taşınabilir yapıda tek kullanımlık bir hijyenik üründür.

Özel yıkayıcı hammaddeler , nemlendiriciler ve güzel esanslar kullanılarak temizleme maddesinin özel teknoloji ile 0,012 mikron kalınlığında polimer yapıda kağıt forma dönüşmesidir.

Kullanım esnasında su ile birleşen kağıt sabun suda çözünebilir bileşenler içermesinden dolayı hiçbir tortu veya artık bırakmadan köpürerek temizlik işlemini tam manasıyla gerçekleştirmektedir.

Siz nereye isterseniz yanınızda taşıyabilirsiniz. Çok hafiftir.

Taşınabilir ve çok amaçlı kağıt sabun, size yepyeni bir deneyim kazandırır.

Kağıt sabun nemlendirici, rahatlatıcı özellikler, PH bakımından temizlik sırasında nötr bir ortam sunan özellikler taşımasıyla kullanımından sonra cildinizin nefes alması sağlar.


Video silinirse youtube’da ara: Paper Soap

Kağıt Sabunun Faydaları

ADS
  • Diğer temizleyiciler gibi değildir, Soğuk suda yada sıcak suda farketmez. Daima en iyi performansı verir.
  • İçeriğindeki nemlendiriciler nedeniyle elleriniz yumuşacık olur.
  • Ellerinizi ve yüzünüzü yıkadığınızda içeriğindeki özel maddeler den dolayı ellerinizde ve yüzünüzde ferahlık ve rahatlık oluşur.
  • Tamamen hijyeniktir. Her seferinde bir tek sabun yaprağı kullanılır ve bitirilir. Aynı yaprak bir başkası tarafından kullanılmaz. Bu nedenle mikrobiyolojik olarak bulaşmaya yol açmaz.
  • Örneğin ;Okul Çağında ki çocukların ortak olarak kullandıkları el temizleyiciler gibi değildir. Kişiye özeldir. Her çocuk kendi kağıt sabununu kullanır ve el ve yüz temizliğini yapar. Başkasının kullandığı sabunu paylaşmaz. Bu nedenle de mikroplardan uzak kalır.
(Visited 893 times, 1 visits today)
Bunu da oku :  Lavanta Sabunu

Related posts

Leave a Comment