Dara Sabun

dara-sabun

Teknoloji, sağladığı konforla bizleri cezbederken yan etki olarak ta sağlığımızı tehdit etmeye devam etmektedir. Son yıllarda artan cilt hastalıklarını uzmanlar sanayileşmenin doğal bir sonucu olarak görmektedirler. Bilinçlenen toplum, kimyasallardan uzak, doğal ve bitkisel ürünlere yönelmektedir. Bu yönelim dünya çapında yaygınlık kazanmaktadır. Ülkemizde ve ilimizde bitkisel sabunlara ilgi oldukça yüksektir.

Yüzyıllardır ihtiyaçları kadar sabunu evlerinde üretmekte, temizlik ve bakım ihtiyaçlarını bitkisel (Bıttım, Menengiç, Badem, Kayısı vb.)sabunlardan karşılamaktaydılar.

Doğal bitkisel sabunlara artan ilgi ve özelde de gelişen turizm potansiyeli bizleri dedelerimiz ve ninelerimizin imalatı olan sabunların üretüm ve ticaretini yapmaya sevketti.

Mardata Ltd. Şirketimize ait sabunlarımızı DaraSabun markasıyla tescil ettik.. Toptan ve perakende satış mağazamızdan, Websayfamızda Kredi kartınızla anında, hesabımıza EFT/havale yaparak veya PTT Posta Çeki ile güvenli alışveriş yapılabilmektedir.

2005 Yılından beri sektörde olan Dara Sabun geniş teşhir alanı, doğal sabun çeşitleri ve hediyelik eşyalarla hizmet kalitesinden ödün vermede çalışmaya devam etmektedir. Tamamen doğal ürünler sunarak insan sağlığına verdiği önemi kanıtlayan Dara Sabun, 47 çeşit doğal sabun çeşidi ile her türlü cilt ve saç hastalıklarına ve problemlerine doğal tedavi imkanı sunuyor.

El yapımı olan doğal ve bitkisel sabunları anlaşmalı olduğumuz Ups kargo firmaSI ile tüm ülkeye kapınıza kadar servis imkanı sunmaktayız.Bunların dışında yöreye özgü otantik hediyelik eşyalarla sevdiklerinize sizleri her zaman hatırlayacağı bir hediye alma imkanı da sunuyor.

Yerli ve yabancı tüm turistlerin uğrak noktası olan Dara Sabun modern hayatın sorunlarına doğal çözümler sunarak ve farklı bir alışveriş keyfi yaşatarak sizleri güler yüzle uğurlamaktadır.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0543 544 19 69
⥹ Doğal Sabunlar ⇲ https://goo.gl/pQdyHJ
⥹ Baton Sabunlar ⇲ https://goo.gl/pQdyHJ
⥹ Kese ve Lİfler ⇲ https://goo.gl/pQdyHJ
⥹ Bitkisel Yağlar ⇲ https://goo.gl/pQdyHJ
⥹ Oda Kokuları ⇲ https://goo.gl/pQdyHJ
⥹ Hediyelik Sabun ⇲ https://goo.gl/pQdyHJ

(Visited 14 times, 1 visits today)

ilgili yazılar

Leave a Comment