Dalan Antik Sabun

dalan-antik-sabun

Dalan Antik Sabun, dalan firması tarafından üretilen %100 zeytin yağından oluşan el yapımı geleneksel bir sabundur. Dalan antik sabun ile deri altındaki ölü hücrelerden arınan cilt nefes almaya ve canlanmaya başlar. Dalan antik sabun ile yıkanan saçlar da saç köklerini güçlendirerek kepek oluşumunu engeller ve aynı zamanda saç dökülmesine de engel olur. Dalan antik sabun ile temizlenen cildin nem oranı daha yüksek olur. Dalan antik sabun ile cilt ölü hücrelerden arınırken aynı zamanda cilt beslenerek daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Yapılan Uluslararası Akredite Laboratuvarı çalışmalarında yapılan araştırmalara göre kanıtlanmıştır ki dalan antik sabun, saç dökülmelerinde ve kepeğe karşı inanılmaz bir etki etki göstererek kendini kanıtlamıştır. Bu nedenle kepeğe ve saç dökülmesine karşı ilk ve tek sabun olma özelliğine sahiptir.

Saf ve hakiki zeytin yağından üretilen dalan antik sabun yüksek oranda E vitamini içerir. Aynı zamanda içeriğinde bulunan antioksidanlarla cildi besler ve nemlendirerek saç dökülmelerine engel olur.

Aynı zamanda cildi ölü hücreden bu antioksidanlar sayesinde arındırarak kepeğe karşı etki sağlar. Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan dalan antik sabun içerisinde zararlı herhangi bir madde bulunmadığından cilde dost bir sabundur. Özellikle saçlar için kullanımı faydalı olan dalan antik sabun doğal kokusu ile sizi rahatlatırken aynı zamanda temizlik ve ferahlık sağlar. Zeytin yağından gelen doğal rengi ise, hiç bir katkı maddesi kullanılmadan dalan güvencesi ile üretilmektedir. Sizde daha sağlıklı, canlı ve bakımlı saçlara sahip olmak istiyorsanız, dalan antik sabunu güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal sabun olduğundan dolayı cildi tahriş etmeden zeytinyağı sayesinde nemlendirerek derinlemesine temizlik sağlar. İki günde bir saçlarınızı dalan antik sabun ile 2 kere yıkamanız yeterli olacaktır. Ancak saçlarınız yağlı değil ise üç veya dört günde bir 1 kere yıkamanız tavsiye edilir.

(Visited 279 times, 1 visits today)

ilgili yazılar

Leave a Comment