Butik Hediyelik & Organizasyon

butik-hediyelik

Butik Hediyelik, 2009 yılında evde hobi amaçlı başlayan daha sonra markaya dönüşen İstanbul – Sultangazi merkezli bir firmadır. Butik Hediyelik Sabun, Kokulu Taş ve Organizasyon olarak, öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Biz sizin için evinize, banyolarınıza koyabileceğiniz, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kalıcı mis kokulu sabun ve kokulu taşlar üretiyoruz. Butik Hediyelik mis kokularla, ustalıkla hazırladığı sabun, taş ve diğer hediyelik modelleri arasında sizi mutlu edecek bir ürün mutlaka vardır.

Butik Hediyelik sabun ve kokulu taşlarımız tamamen doğal hammaddelerden üretilmekte olup; renklendiricisinden, esansına kadar insan sağlığına zararlı hiç bir materyal içermemektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaya çalışan markamız, kaliteye verdiği önem ve ekonomik fiyatları ile butik sabun, kokulu taş ve parti malzemelerinde hep en iyi fiyatı, en kaliteli şekilde sunmayı kendine ilke edinmiştir.

İstanbul – Sultangazi merkezli 90 M2 mağazamızda işin mutfağını yani atölyemizi gezebilir el emeği göz nuru ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Mağazamız 10:00 – 20:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

www.butikhediyelik.com web sitesi butik sabun, kokulu taş ve parti malzemeleri gibi birçok kategoride geniş ürün yelpazesini sizlere sunan bir platform olarak dikkat çekmektedir. Site üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerde orijinallik garantisi sunulmaktadır. Ürün içeriğinde bildirilen özelliklerin tamamı ürünün kendisine ait bilgilerdir.

Site üzerinden anlaşmalı banka kartlarıyla yapacağınız ödemelerde sadece sizinle bankanız arasında SSL sertifikası ile şifrelenen “güvenli ödeme” özelliği bulunduğundan dolayı bilgileriniz veri tabanında saklanmaz. Böylece güvenli ödeme ile ürünlerinize kolayca kavuşabilirsiniz.

Ürünlerin birçoğunda “ücretsiz kargo” ibaresi bulunduğunu siteyi inceleyerek fark edebilirsiniz. Bu ürünleri satın aldığınızda herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Diğer ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla çok düşük fiyatlardan gönderilir. Ayrıca satın alma işleminin ardından ürünler size ulaşana dek “kargo takip ekranı” üzerinden ürünlerinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Dilerseniz ürün/ürünlerinizi İstanbul Sultangazi’deki mağazamızdan da teslim alabilirsiniz. Siparişlerinizin ivedilikle hazırlanarak güvenli bir ambalajlama işlemine tabii olması sizlere kusursuz hizmet anlayışını sunan www.butikhediyelik.com web sitesinin vazgeçilmez ilkeleri arasında yer almaktadır.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 08503467285
⥹ Sabun Malzmeleri ⇲ https://goo.gl/CEg83R
⥹ Kokulu Taş Malzemeleri ⇲ https://goo.gl/CEg83R
⥹ Mum Malzemeleri ⇲ https://goo.gl/CEg83R
⥹ Bab Shower Malzemeleri ⇲ https://goo.gl/CEg83R
⥹ Hediyelik Sabunlar ⇲ https://goo.gl/CEg83R
⥹ Sabun Kalıpları ⇲ https://goo.gl/CEg83R
⥹ Sabun Bazları ⇲ https://goo.gl/CEg83R

(Visited 46 times, 1 visits today)

ilgili yazılar

Leave a Comment